فلوت

فلوت سازی قدیمی و کهن بوده که قدمتی بالای 50000 سال دارد. این ساز را باستان شناسان تمدن های مختلف مشاهده کرده اند و به همین خاطر سازی قدیمی محسوب می شود. از طرفی نواختن فلوت نسبت به دیگر ساز ها راحت تر بوده و حجم کمی را اشغال می کند.

ارسال رایگان باغلاما به سراسر کشور

نمایش 1–6 از 9 نتیجه

فلوت چیست؟

فلوت سازی است بی قمیش که در دسته ساز های بادی قرار می گیرد. با دمیدن در فلوت با باز و بسته کردن حفره هایی که بر روی فلوت وجود دارد، نت ها به آواز در می آیند. جریان هوا در بدنه فلوت به حرکت در می آید و با انگشتان خود مسیر صدا را بر روی حفره ها مشخص می کنید. فلوت ها از جنس چوب یا فلز ساخته شده و هر نوع آن مدل های مختلفی دارد. با فلوت می توانید نت های مختلف را آسان تر یاد بگیرید و برای نواختن ساز های دیگر آماده شوید. از این ساز در سبک های راک، پاپ، کلاسیک و ... استفاده می شود  همانطور که مشاهده می کنید سبک های زیادی را پوشش خواهد داد.

خرید فلوت

خرید فلوت از جمله خرید هایی است که باید در آن دقت کافی را به خرج داد. فلوت ها انواع مختلفی داشته و هرکدام از فلوت ها قیمت های متفاوتی دارد. خرید فلوت را همه افراد می توانند انجام دهند؛ زیراکه این محصول نواختنش هیچ محدودیتی ندارد. همچنین عده ای خرید فلوت را برای اجرای همنوازی استفاده می کنند و نوای دل نشینی خواهد داشت. افرادی که می خواهند یک رشته موسیقی را دنبال کنند و یا به دنبال سازی هستند که قابلیت حمل داشته باشند، خرید فلوت به آن ها پیشنهاد می شود. این محصول را در فروشگاه مهرساز تهیه کنید تا خیلی فوری برایتان ارسال شود. با این مجموعه دیگر نگران اصالت کالا، تنوع کالا و یا قیمت ها نباشید. می توانید خرید گیتار کلاسیک را نیز با ما تجربه کنید.

قیمت فلوت

قیمت فلوت باتوجه به برند های مختلف سازنده متغیر می باشد. هر برند از متریال و طرز ساخت خاصی پیروی کرده؛ بنابراین قیمت های متفاوتی دارند. فلوت ها در دو دسته ارزان و گران تقسیم بندی می شود. فلوت های ارزان همیشه بی کیفیت نیستند و افراد مبتدی معمولا به سراغ آن ها می روند. البته باید به کیفیت و طرز ساخت آن توجه کنید؛ چون برخی فلوت های ارزان بی کیفیت هستند. قیمت فلوت های حرفه ای تر گران می باشند؛ چون از مواد و متریال درجه یک تهیه می شوند. فلوت های گران را نیز هم افراد حرفه ای و هم مبتدی می توانند بخرند. این فلوت ها عمری بوده و تا مدت ها می توانید آن را بنوازید. همچنین قیمت تار در این فروشگاه مانند قیمت فلوت مناسب و اقتصادی می باشد.

انواع فلوت

انواع فلوت تولید شده تا هرکدام را که نیاز داشتید تهیه نمایید. انواع فلوت شامل موارد زیر می باشد.

فلوت ریکوردر

فلوت ریکوردر یکی از پرفروش ترین انواع فلوت به حساب می آید. فلوت ریکوردر ها به علت سهولت در کارکرد طرفداران زیادی به دست آورده است. فلوت ریکوردر ها نیز به چند دسته تقسیم بندی می شود.

فلوت ریکوردر آلتو

فلوت ریکوردر آلتو صدایی بم تر از فلوت عادی دارد. همچنین فلوت ریکوردر آلتو نیاز به تنفس بیشتری دارد.

فلوت ریکوردر سوپرانو

فلوت ریکوردر سوپرانو در مراسم و مجالس های شادی بیشتر کاربرد دارد؛ چون صدای زیر تری نسبت به بقیه فلوت ها دارد.

فلوت ریکوردر تنور

فلوت ریکوردر تنور صدایی بم داشته و از قیمت زیادی دارد.

فلوت ریکوردر بیس

فلوت ریکوردر بیس در مجالس غم نواخته شده و صدایی سوزناکو بم دارد.

فلوت کلید دار

فلوت کلید دار به عنوان فلوت مدرن نیز شناخته می شود. افرادی که با نواختن ساز فلوت آشنا هستند می توانند از فلوت کلید دار یا بوهم بهره ببرند. همانطور که از نامش پیدا است به جای حفره کلید هایی بر روی بدنه این فلوت قرار می گیرد. با دمیدن هوا و فشردن کلیدها نت ها اجرا خواهد شد. فلوت کلید دار از جنس فلز های سبکی مانند: روی و مس بوده و در قیمت های بالاتر از جنس نقره نیز می باشند.

فلوت چوبی

فلوت چوبی به فلوت عربی نیز شهرت دارد. این فلوت ها وزن کمی دارند و نواختن آن کمی دشوارتر می باشد؛ بنابراین افراد حرفه ای بیشتر به این نوع فلوت روی می آورند.

راهنمای خرید فلوت

راهنمای خرید فلوت را با دقت مطالعه نمایید تا تجربه خوبی از خریدتان به دست آورید.

فلوت هایی که خریداری می کنید، بهتر است همراه با کیس های آن باشد تا فلوت شما آسیبی نبیند.

درون کیس فلوت باید ساخته شده از مخمل باشد تا بدنه فلوت شما آسیبی نبیند.

هنگام خرید فلوت و یا خرید سه تار باید با دقت آن را بررسی کنید تا ترکی بر روی بدنه آن نباشد.

باید قبل از خرید، جنس فلوت را مشخص نمایید تا مجبور به خرید های اجباری دیگر اجماس نشوید.

سر فلوت از مهم ترین اجزای فلوت می باشد؛ بنابراین باید به جنس سری فلوت دقت کنید.

افراد مبتدی و حرفه ای فلوت های جداگانه ای را باید خریداری نمایند و توصیه می شود از